Najväčší showroom na Slovensku nájdete na Prievozskej ulici č. 18 v Bratislave kde Vás s radosťou privítame.

KONFIGURÁTOR POMNÍKOV

Chcete zistiť koľko stojí pomník v kamenárstve Bratislave alebo Trnave? Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť navrhnúť si pomník presne podľa Vašich predstáv online, aby ste si vedeli predstaviť farbu, tvar a materiály. Vyberte si z rôznych materiálov a farieb náhrobného rámu, krycej dosky a nápisnej dosky a my Vám hneď ukážeme, ako bude Váš pomník vyzerať a koľko bude stáť. Stačí si v našom konfiguátore vyskladať rôzne možnosti hrobu, odoslať dopyť a budeme vás kontaktovať s cenovou ponukou za hrob na mieru. 

Máme široký výber materiálov rôznych odtieňov a hrúbok, ktoré si môže zákazník naživo nahliadnuť u nás v Showroome, v Bratislave alebo kamenárstve v Trnave.

GET STARTED

0$

Ďakujeme za Váš prejavený záujem, naši obchodní zástupcovia Vás čoskoro budú kontaktovať.

S pozdravom
Tím Kamenárstvo sv. Vincenta de Paul

StonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetecStonetec

Máte záujem o približnú cenovú ponuku?
Vyplňte prosím nasledujúce údaje a my Vás budeme v krátkom čase kontaktovať.
so spracovaním osobných údajov.*
* všetky polia označené hviezdičkou sú povinné.

Vaša konfigurácia

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :