Najväčší showroom na Slovensku nájdete na Prievozskej ulici č. 18 v Bratislave kde Vás s radosťou privítame.

SLUŽBY NÁHROBNÝCH KAMEŇOV

KAMENÁRSKA VÝROBA

 

Náhrobné kamene
Žulové a mramorové jednohroby
Žulové a mramorové dvojhroby
Urnové pomníky
Urnové hroby
Hrobky
Pamätné tabule
Epitafné dosky

KAMENÁRSKE SLUŽBY

 

Demontáž starého hrobu
Železobetonový základ
Montáž hrobu
Ošetrenie prírodného kameňa
Sekanie písma do pomníka
Tvarovanie pomníkov a hrobov
Pamätné tabule
Epitafné dosky

V oblasti cintorínskej architektúry sa špecializujeme na realizácie kompletných pamätných a zosnulých diel – výroba náhrobných pomníkov, jednohrob, dvojhrobov, hrobiek, urnových hrobov, urnových pomníkov, epitafných dosiek, doplnkov a mnoho iných pamätných prvkov z prírodného kameňa.

Naše služby náhrobných kameňov zahŕňajú hlavne osobné stretnutie u nás v Showroome alebo na mieste realizácie. Následne po krátkom popise Vašej predstavy prechádzame na samotný návrh diela.

 

Pri návrhu diela Vám pomôžeme s výberom farby prírodnej žuly, samotného tvaru náhrobného pomníka, prípadne vytvoríme 3D nákres kompletného kamenného hrobu.

Po konzultácii a odsúhlasení návrhu hrobu presúvame všetky detaily ku nám do výroby.

Počas výroby žulového alebo mramorového hrobu naši majstri zhotovia potrebný materiál ku konečnej montáži. Pred samotnou montážou Vám vylejeme železobetonový základ, ktorý je potrebný na udržanie stability montáže hrobu.

Po dozretí železobetonového základu Vám zrealizujeme dohodnutý kamenný hrob na cintoríne.

Na svoju výrobu používame moderné stroje, ktoré patria medzi špičku na Slovensku. Náš hlavný cieľ je vyhovieť zákazníkom a dosiahnuť maximálnu spokojnosť.

 

Počas nášho pôsobenia sme nadobudli veľa pozitívnych odporúčaní a recenzií od zákazníkov, ktoré si môžete prezrieť na tomto odkaze: https://stonetec.sk/recenzie.