Najväčší showroom na Slovensku nájdete na Prievozskej ulici č. 18 v Bratislave kde Vás s radosťou privítame.

Recenzie zákazníkov na Kamenárstvo STONETEC

Zaujíma Vás názor iných na naše Kamenárstvo STONETEC? Nižšie na stránke nájdete recenzie od našich zákazníkov, ktoré si môžete prečítať. 

Za každé hodnotenie recenzie Vám vďačíme a každou správou nás posúvate vpred.

 

  • S prácou spoločnosti Stonetec sme maximálne spokojní. Pani Mendes nám v úvode predstavila vzorkovú miestnosť, kde s nami trpezlivo prešla všetky možnosti vyhotovenia pomníkov, rozumne a logicky zodpovedala všetky naše otázky. Človek predsa nevyberá pomník na hrob každý deň a je dôležité cítiť, že vám má kto poradiť a chápe vaše rozpoloženie. Pán majiteľ bol veľmi ochotný, pripravil prijateľnú cenovú ponuku a pri výbere konkrétnej časti kameňa, ktorý sme si vybrali, mi z dielne naposielal na schválenie fotografie kameňa pred vyrezaním. Nasledoval profesionálny grafický návrh písma a následné zapracovanie a zohľadnenie všetkých našich p... Zobraziť
  • Showroom sme navštívili ako jednu z niekoľkých možností tu v Bratislave a okolí. Pomohlo že veľa typov kameňa majú priamo vystavené, takže sa dá pozrieť naživo. Ak nie celý hrob tak aspoň vzorku. Po konečnom výbere z našej strany (niekoľko návštev a uvažovania, plus nápomocný personál ktorý vždy ochotne poradil a ukázal možnosti) trvala realizácia iba niekoľko týždňov. Cena super, dodržané presne to čo bolo osobne dohodnuté, žiadne špekulácie. V prílohe foto realizácie.
  • Ďakujeme spoločnosti STONETEC za realizáciu hrobového pomníka. Profesionálny prístup, ochota, príjemná komunikácia a maximálna spokojnosť s prácou. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme p. Czuczorovi a pani Mendus
  • Výborný prístup k zákazníkovi, najrýchlejšia dodacia doba aj najprijateľnejšia cenová ponuka voči konkurencii v čase objednávky (kuchynská doska)
  • Kamenárske štúdio STONETEC sme oslovili s požiadavkou vybudovanie urnového miesta. Chceme sa veľmi pekne poďakovať za vysoko profesionálny prístup, rady a ochotu, ktorú nám v tomto štúdiu prejavili. Všetky naše požiadavky boli splnené v ultravysokej kvalite nad naše očakávania, termín bol dodržaný v predstihu. Spoločnosť STONETEC vrelo odporúčam, nájdete tu špičkovú kvalitu ponúkanú odborníkmi.