Najväčší showroom na Slovensku nájdete na Prievozskej ulici č. 18 v Bratislave kde Vás s radosťou privítame.

Recenzie zákazníkov na Kamenárstvo STONETEC

Zaujíma Vás názor iných na naše Kamenárstvo STONETEC? Nižšie na stránke nájdete recenzie od našich zákazníkov, ktoré si môžete prečítať. 

Za každé hodnotenie recenzie Vám vďačíme a každou správou nás posúvate vpred.

 

  • Firma STONETEC preukázala vysokú profesionalitu, ústretovosť pri mojich požiadavkách na návrh diela a variabilitu pri hľadaní najlepšieho riešenia. Realizácia prebehla bez najmenších problémov v dohodnutých termínoch. Som rád, že som si vybral práve tohto realizátora prestavby nášho hrobovho pomníka. Môžem ho každému odporúčať.
  • Rada by som sa touto cestou poďakovala od ❤ firme za krátku dobu čo dokázala, demontáž montáž a napísanie na náhrobný kameň. Veľké ĎAKUJEM Vrelo odporúčam túto firmu, ak budete potrebovať, ako som potrebovala ja.
  • Do spoločnosti STONETEC sme prišli kvôli pozitívnym recenziám na internete. Mali sme záujem o vybudovanie urnového hrobu. Hneď po prvej návšteve sme sa bez porovnávania s konkurenciou rozhodli, že využijeme služby práve od tejto firmy. Zamestnanci sú skutoční profesionáli - poradia, vysvetlia, veľký showroom umožňuje výber materiálov a prevedení a v neposlednom rade nás príjemne prekvapila veľmi priaznivá konečná cena. Súčasne boli veľmi rýchli a práce boli odovzdané v dohodnutom termíne, napriek najexponovanejšiemu predsviatočnému obdobiu, tesne pred Sviatkom všetkých svätých.
  • Do Stonetec sme prišli na základe skvelých recenzií a tiež preto , že majú predvádzaciu miestnosť s možnosťou vidieť ukážky náhrobných kameňov a dizajnov. Od chvíle, keď sme prišli do predvádzacej miestnosti, bola nasa skúsenosť veľmi pozitívna. Personál je veľmi profesionálny, ochotný a schopný poradiť ohľadom rozlisnich možností dizajnu. Komunikácia bola výborná a dodanie finálneho produktu bezproblémové a presne podľa dohody a očakávaní. Stonetec z našej skúsenosti môžem len vrelo odporučiť.
  • Dávam 10 z 10. Maximálna spokojnosť s prevedením, splnením všetkých mojich predstáv a nárokov a to všetko v bezkonkurenčnej sume. A na to všetko - ako obrovský bonus- veľká ľudskosť, úctivé jednanie a vysoká empatia. Skutočne férová, seriózna a zároveň profesionálna firma a ľudia v nej. Už veľmi dávno som sa s takýmto jednaním nestretla. Kade chodím, Stonetec odporúčam všetkým naokolo.