Najväčší showroom na Slovensku nájdete na Prievozskej ulici č. 18 v Bratislave kde Vás s radosťou privítame.

KAMENÁRSTVO STONETEC ŠAMORÍN
20ROKOV NA TRHU

Kamenárstvo STONETEC s.r.o. Šamorín je jednou z najlepších súkromných kamenárskych firiem na Slovensku. Kamenárstvo sa zaoberá výrobou širokého sortimentu náhrobných kameňov, ktoré je možné vybrať osobne u nás alebo stretnutím v Šamoríne a okolí. Ponúkame na mieru výrobu a montáž pomníkov a náhrobných kameňov rôznych farieb a tvarov podľa Vašich predstáv.

 

Kamenné jednohroby a dvojhroby patria medzi najpredávanejšie pamiatky v cintorínskej architektúre. Moderným trendom v dnešnej dobe patrí výrobe žulovýchmramorových urnových hrobov, ktoré sa ponúkajú v rôznych tvaroch a farebných možnostiach. Kamenárstvo Stonetec Šamorín realizuje na mieru výrobu a montáž  na mramorové a žulové kuchynské dosky pre svojich zákazníkov.

 

Naše kamenárstvo realizuje výrobu a montáž na mramorové a žulové schody, ktoré ponúkame do interiérov a exteriérov v rôznych povrchových úpravách. Do nášho širokého sortimentu patria aj mramorové a žulové obklady a dlažby, ktoré sú realizované hlavne na mramorové a žulové kúpeľne. Mramorové a žulové krby patria medzi najviac využívané prírodné kamene, ktoré sú na mieru vyrábané podľa potrieb a predstáv zákazníka.

 

Neváhajte nás kontaktovať a navštíviť naše kamenárstvo v Bratislave alebo pri Sládkovičove.