Najväčší showroom na Slovensku nájdete na Prievozskej ulici č. 18 v Bratislave kde Vás s radosťou privítame.

Stonetec

KAMENÁRSTVO STONETEC – MODERNÁ VÝROBNÁ HALA PRI GALANTE

V kamenárstve sa už pomaly 30 rokov zaoberáme na mieru založenými prácami, ktoré prechádzame do posledných detailov a predstáv zákazníka.

Patríme k jednej z popredných kamenárskych firiem na Slovensku vo výrobe a montáži náhrobných kameňov, ako sú hlavne: žulové jednohroby, dvojhrob, urnové hroby, krypty.

Okrem výroby náhrobných kameňov sa v kamenárstve STONETEC venujeme aj výrobe interiérových prvkov z prírodných a umelých kameňov.

Náš sortiment zahŕňa rôzne produkty, ako sú kuchynské pracovné dosky a ostrovčeky, obklady krbov, schodov, bazénov, schodov a ďalšie. 

MODERNÁ HALA KAMENÁRSTVA STONETEC 

V kamenárstve STONETEC sme v roku 2023 rozrástli o novú, modernú výrobnú halu veľkosti približne 4 000 m2, kde pracuje približne 50 kvalifikovaných zamestnancov. 

Garantujeme kvalitne odvedenú prácu, ktorá je dodaná od zamerania až po montáž našou firmou.

Sme hrdí na to, že v našom kamenárstve STONETEC nepoužívame žiadne tretie strany ani podriadené firmy pri realizácii projektov.

To znamená, že si môžete byť istí, že všetky fázy výroby a montáže budú vykonané nami, s našimi vlastnými kvalifikovanými zamestnancami.

MODERNÉ STROJE 

V novej a moderne vybudovanej hale nájdeme najmodernejšie CNC píly na rezanie prírodného kameňa. Nové leštiace stroje na vytvorenie dokonalého lesku a gravírovacie stroje, ktorými dokážeme vytvoriť ornamenty a text zosnulých podľa predstáv klienta. Tieto technológie umožňujú precízne rezanie, tvarovanie a zdobenie kameňov, čím zabezpečujú vysokú kvalitu výrobkov. 

SKLADOVÉ ZÁSOBY 

Vďaka našim skladovým zásobám materiálu prírodných kameňov na rozlohe približne 26 000 m2 rýchlo a efektívne uspokojíme potreby našich zákazníkov.

Široký sortiment výberu prírodnej žuly, mramorov, travertínov, quartzitov, ale aj technických kameňov (umelý kameň).