Najväčší showroom na Slovensku nájdete na Prievozskej ulici č. 18 v Bratislave kde Vás s radosťou privítame.

5 Dobrých rád pri výbere kamenárstva

5 Dobrých rád pri výbere kamenárstva

5 Dobrých rád pri výbere kamenárstva

Vyberte si správne kamenárstvo

Prinášame Vám pár dôležitých rád ako si vybrať tých správnych:

Či už sa jedná o náhrobný kameň alebo kuchynskú pracovnú dosku z prírodného kameňa,  je veľmi dôležité si pred samotnou realizáciou overiť pár detailov:

 

  1. Overte si ako dlho pôsobí kamenárska firma na trhu.
  2. Recenzie, ktoré nadobudli od zákazníkov počas svojho pôsobenia. Časť našich recenzií si viete prečítať a odporúčaní zákazníkov si na stránke: https://stonetec.sk/recenzie
  3. Vyžiadajte si fotografie ich hotových realizácií. Kvalitné kamenárstvo by malo mať k dispozícii náhľad ich realizácií a prác.
  4. Interiérový mramor alebo náhrobný kameň odporúčame vidieť osobne. Fotografie dokážu skresľovať farby a originalitu odtieňov prírodného kameňa.
  5. Snažte sa vyhnúť podozrivo nízkym cenám a akciám, ktoré Vám firmy ponúkajú. Vyhnete sa tak zbytočných problémov a nekvalitných prác, ktoré budete len s nádejou reklamovať.

 

Kamenárstvo STONETEC pôsobí na trhu už od roku 1996. Zaručujeme Vám kvalitné odvedenú prácu, prijateľnú cenu a hlavne bezproblémovú záruku. Naše kamenárstvo sa riadi heslom: Urob prácu tak, akoby si ju realizoval pre seba a svoju rodinu.

        1.