Najväčší showroom na Slovensku nájdete na Prievozskej ulici č. 18 v Bratislave kde Vás s radosťou privítame.

Mramorový a žulový krb – elegancia a odolnosť

Mramorový a žulový krb – elegancia a odolnosť

Mramorový a žulový krb – elegancia a odolnosť

Krby sa už dávno stali neoddeliteľnou súčasťou interiéru a objavujú sa v mnohých domoch a dokonca aj bytoch. Okrem svojej pôvodnej funkcie, vykurovania miestnosti, dodávajú útulnosť a robia miestnosť štýlovejšou a rafinovanejšou.

Krb môže byť vyrobený z rôznych materiálov – tehál a betónu, ale mramorové a žulové krby sú považované za najobľúbenejšie a najatraktívnejšie. Majú viac výhod a vzhľad je lepší. Mramorové a žulové krby vám umožňujú vytvoriť skutočné umelecké dielo, na ktoré môžete byť hrdí!

Po prvé, tieto prírodné materiály, mramor a žula, sú mimoriadne pevné a odolné. Sú vysoko odolné voči nárazom, poškriabaniu a iným mechanickým vplyvom. Vďaka tomu bude krb schopný slúžiť desaťročia a zostane v rovnakej podobe ako v prvý deň. Pri starostlivej starostlivosti a včasnom čistení takýto krb poteší svojich majiteľov po celé desaťročia. Navyše hladký povrch kameňa výrazne uľahčuje proces čistenia a udržiavania poriadku. Takže takýto krb sa dá ľahko utrieť vlhkou handričkou a nečistoty sa dajú odstrániť.

Nemenej dôležitou vlastnosťou týchto prírodných materiálov je vysoká tepelná odolnosť. Znesú vysoké teploty, vďaka čomu sú ideálne na použitie v krbových portáloch. Okrem toho oba materiály dokonale udržujú teplo, čo umožňuje krbom vykonávať svoju hlavnú funkciu vykurovania miestnosti.

A mramor je symbolom luxusu a rafinovanosti. Ušľachtilé biele odtiene a jedinečné vzory tohto materiálu vytvárajú dojem elegancie a bohatstva. Mramorový krb poslúži ako nádherná dekorácia každého interiéru! Ide o luxusné, prestížne dekoračné prvky – dodávajú miestnosti jedinečný štýl a eleganciu, vďaka čomu je domov ešte atraktívnejší.

Dekoratívne prvky z prírodného kameňa sa dobre kombinujú s inými typmi dekorácie a interiéru. Môžu byť zdobené v rôznych štýloch – od klasických až po moderné. Okrem toho sú tieto materiály k dispozícii v rôznych odtieňoch a textúrach, čo vám umožní nájsť kameň, ktorý sa najlepšie hodí do miestnosti. To vám umožní realizovať svoju fantáziu a individualitu.

Krby z prírodného kameňa majú množstvo zjavných výhod, medzi ktoré patrí pevnosť, trvanlivosť, tepelná odolnosť a čo je najdôležitejšie – štýlový a luxusný vzhľad. Ak teda hľadáte materiál na výrobu krbu. vyberte si mramor a žulu – budú vynikajúcim riešením!