Najväčší showroom na Slovensku nájdete na Prievozskej ulici č. 18 v Bratislave kde Vás s radosťou privítame.

STONETEC – exkluzívne služby kamenárov

STONETEC – exkluzívne služby kamenárov

STONETEC – exkluzívne služby kamenárov

Kamenárske práce sú nevyhnutnou súčasťou mnohých projektov. Toto je príležitosť postaviť jedinečný objekt, na rozdiel od všetkých ostatných, štýlový a efektný. Prírodný kameň dodáva budove zvláštne čaro a pri použití v interiéri vám umožňuje získať bohatý a netriviálny priestor.

Ak plánujete stavbu s využitím kamenných prvkov, je dôležité nájsť kvalifikovaných kamenárov, ktorí vedia s týmto materiálom pracovať a práve tu je STONETEC tou najlepšou voľbou. Ide o špecialistov, ktorí vykonávajú všetky druhy prác súvisiacich s tvorbou kamenných konštrukcií s použitím prírodného alebo umelého kameňa. Vedia pracovať s mnohými druhmi materiálov – mramor, žula, vápenec, pieskovec a iné.

STONETEC je zárukou profesionálneho prístupu

Kamenárske služby môžu zahŕňať vytváranie najrôznejších interiérových a exteriérových prvkov, ako aj krajinný dizajn – ako sú dláždené chodníky, ploty, fasády domov, dekorácie bazénov a terás.

Jednou z hlavných výhod kamenných stavieb je ich odolnosť a spoľahlivosť. Vďaka profesionalite špecialistov STONETEC sa nielen skracuje čas výstavby, ale zvyšuje sa aj kvalita, pevnosť a životnosť konštrukcií. Špecialisti majú rozsiahle skúsenosti a zručnosti pri realizácii najkomplexnejších stavebných zákaziek, čo zaisťuje potrebnú spoľahlivosť.

Všetky práce realizované murármi STONETEC sú individuálne posudzované a môžu byť špecializované podľa špecifických potrieb zákazníka. Kamenári vykonávajú všetky práce podľa projektu stavby a v prípade potreby si takýto projekt sami vypracujú, koordinujú so všetkými príslušnými orgánmi a vypracujú príslušnú dokumentáciu.

Ako sa stavajú kamenné stavby?

Prvou fázou je výber materiálu. Existuje obrovský výber rôznych druhov prírodného kameňa, z ktorých každý má svoju jedinečnú textúru, farbu a štruktúru. V tejto fáze vám špecialisti STONETEC pomôžu vybrať materiál, ktorý je ideálny pre danú úlohu a zohľadňuje všetky vaše želania.

Ďalej je potrebné zmerať územie alebo priestory na určenie množstva potrebného materiálu. Merania by mali byť čo najpresnejšie, aby sa predišlo chybám vo výpočtoch. Potom sa začína projektovanie a schvaľovanie.

Etapy výstavby závisia od zvoleného materiálu a jeho vlastností. Na inštaláciu sa používa cement, lepidlo a špeciálne nástroje. Po dokončení inštalácie je potrebné vykonať všetky potrebné práce na povrchovej úprave. Môže to byť brúsenie, základný náter, lakovanie alebo nanášanie špeciálneho ochranného filmu. Všetky tieto práce umožňujú udržiavať kamenný povrch v perfektnom stave po mnoho rokov.

Profesionáli musia mať dostatočné skúsenosti a znalosti v oblasti montáže prírodného kameňa, aby zaručili presnosť osadenia kameňa a jeho najlepšiu fixáciu. Preto bude najsprávnejším rozhodnutím objednať si služby od firmy STONETEC!